COMBATFIT

combatfit

COMBATFIT

COMBAT FITNESS NEDİR?

Combat Fitness, kulübümüz baş antrenörü Erdem GENCER tarafından oluşturulan komple, değişken ve dinamik bir fitness programıdır. Spor yapmayan bireyleri spora adım attırmak ve sporcuların performansını artırmak için kullanılmaktadır.

Dövüş Sporları, Crossfit, Atletizm, Bodybuilding sporlarındaki tecrübelerimizi derleyip sizler için tasarladığımız bu yeni, değişken, eğlenceli ve bilimsel altyapıya sahip fitness programı sayesinde; kilo alma, kilo verme, iyi bir görünüme kavuşma, enerjik hissetme ve performansınızı yükseltme gibi hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

 

SPOR OLARAK COMBATFIT

Bir spor sistemi olarak Combatfit iki şeyi amaçlar. Bunlardan ilki dolaşım sistemi ve kalbinize antrenman yaptırmaktır. Bu bağlamda aerobik ve anaerobik sistemlere hitap edecek 3 farklı yoğunlukta icra edilir. İkincisi ise kas sisteminin performansını ve kalitesini üst seviyeye çıkarmaktır. Bu bağlamda da isometric, plyometric, eecentric, decentric, isotonic şekillerde farklı yöntemler kullanılır.

Farklı spor dallarından alınan temel ve önemli hareketler ile sizin için antrenmanları eğlenceli ve işlevsel (günlük hayatta kullanabileceğiniz şekilde) kılmaktadır.

 

COMBATFIT TARİHİ

Combat fit kulübümüz kurucusu Erdem Gencer tarafından 2018' de sistematize edilmiştir.

CombatFit olmaya hazır olun!

KİMİN İÇİN

  • Eğlenerek kilo verip forma girmek isteyen
  • Monoton fitness salonlarından sıkılmış olan
  • Yaptığı antrenmanların günlük hayatta etkisini görmek isteyen
  • Dövüş sporlarına başlamaya hazır hissetmeyen
  • Hali hazırda spor yapan ve performanslarını arttırmak isteyen
Kişiler içindir.

GEREKLİ EKİPMANLAR

Bu derslere katılmak için herhangi bir ekipmana ihtiyaç yoktur. Spora uygun kıyafetler (t-shirt, short, tayt) giyemeniz yeterlidir.

Üstünüze giyeceğiniz t shirt ün beyaz veya gri olması gerekmektedir.

EĞİTMEN